Afro Samuray İzle ( Haftanın Anime Önerisi 4 )

Ana karakterimiz Afro tamamen bir Bob Marley tek farkı kılıç kullanması. Kıvırcık saçlı siyahi kökenli amerikalı fena halde de ot bağımlısı  😀 Animeyi izleyenler  içtiğini  belki ot değil sigara sanmış olabilirler ancak Afro diğer karakterlerin içtiğinden farklı bir sigara içiyor zaten her daim kafa bi’milyon olduğundan da, yanında gezen hayali bir arkadaşı var. Animemizin tek eksiği, bölüm sayısının çok az olması  o yüzden olayların çoğu havada kalıyor güzelim konu püff diye ne olduğunu anlamadan geçip gidiyor.

Konusu:

Animemiz alın bandı efsanesi ile başlıyor. Efsaneye göre 1 ve 2 numara yazılı İki tane alın bandı varmış. 1 numaraya sahip olan tanrısal güçlere de sahip olurmuş  ve 2 numaralı alın bandına sahip olandan başka kimse 1 numaralıya sahip olan yanı tanrı olan kişiye meydan okuyamazmış. Bundan ötürüdür ki herkes tanrı olabilmek için ilk önce 2 numaralı alın bandına sahip olmak istiyor.

Bu bir köşede kalsın. Afro’nun babası da 1 numaralı alın bandına sahip olan tanrısal güce sahip bir dayımız. Justice adında 2 numaralı alın bandına sahip abi geliyor bununla alın bandı için savaşıyor ve Afro’nun gözü önünde babasının kelleyi uçuruyor. Justice den intikam alma  hırsı ile yanıp tutuşan Afro’nun olayları başlıyor.

İzleyelim izlettirelim 🙂

Bazılarınız diyor neden kısa geçiyorsun anime  inceleme kısmını. Tamamen Spoiler vermek istemiyorumda o yüzden. Kafanıza takılan bir şey olursa  bana sorabilirsiniz ancak burada her şeyi anlatıp spoiler vermek hoş olmaz sanırım, bölüm incelemeleri kısmında daha ayrıntıya girmeyi düşünüyorum zaten 🙂

You may also like

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir