D Gray-man yeni sezon çilesi. ( Çektiğimiz acıları anlatmanın vakti gelmiştir ! )

Merhaba arkadaşlar bugün benimde çözemediğim sinir bozucu olan bir duruma parmak basıcaz.. D Gray-man izleyicilerinin çektiği acıları anlatmanın vakti gelmiştir.

Bilmeyenler için ufak bir özet geçelim ana karakterlerimiz; Kara Emirden Lenalee, Allen Walker, Yuu Kanda, Lavi, Arystar Krory, Bookman, Miranda ve Milenyum Kontu. Konumuz ise Allen Walker ( Beyaz Soyatrı) ‘ın etrafında geçmektedir.  Allen’e sahip çıkan Mana öldükten sonra Alen walker Mana’ı Milenyum Kontu ile anlaşma yaparak geri çağırır. Allen Akumaya dönen Mana’ı öldürerek tuhaf bir göze sahip olur. Sonra Kara Emirden General cross Marian ile tanışarak Kara Emire üye olur. Tabi bu kuruluşa üye olmasının ana sebebi Mana’ı öldürürken Masumiyetinin uyanmasıdır. Neyse daha fazla ayrıntıya girerek spoiler vermiyim.

Bilmeyenlere ufak bir şekilde anime’mizi açıkladıktan sonra. Gelelim asıl probleme. Anime’mizin ilk sezon kısmı 2006’da başlamıştır ve 103 bölümden oluşmaktadır. Final bölümüne gelince hayretler içinde kalıp. Animenin yarıda kesildiğini bölümlerinin daha sonra devam edeceğini gördük. Hem bir mutluluk hem de burukluk yaşadık, diyeceksiniz neden ne güzel devam etmiş işte. Öyle güzel devam etmedi işte 2006 yılında izlediğimiz animenin devamı tamı tamına 7 sene sonra çıktı. 7 seneee el insaf kardeşim. Neyse tamam dedik bekledik o kadar zaman izleyelim ben ve benim gibilerde büyük bir heyecan. Animemiz 2016 yılında D Gray-Man Hallow adı ile çıktı. Bölüm sayısı 13… noktaları artık siz doldurun. Sonunda ne görelim yine yarıda bitti anime. Artık beklemiycem bunu söyliyeyim zaten doğru düzgün bir bilgilendirme yok. Ne yazık ki bu konuda size yardımcıda olamayacağım. Ama temennimiz bekleyenlerin bu kadar uzun beklememisidir. Duy bizi Mangaka (Anime ve Manga yazarı) Katsura Hoshino.

Şunu da söylemeden geçmeyelim, eğer ki  tüm ayrıntıları merak ediyorsanız mangasını okuyabilirsiniz bayağı dallanıp budaklandırmışlar ancak tüm ayrıntılara değinmişler

22.10.2016

Caner Babataş

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir