Naruto’nun yeni animesi Boruto geliyor.

Bilmiyorum bir tek ben mi garibim. Naruto’nun bitmesi ile birlik de felaket boşluğa düştüm, çocukluğumda, yetişkinliğimde her anımda Naruto vardı. Stresli olduğumda keyif almak istediğimde biriktirdiğim animeleri, mangaları okurdum deli rahatlardım. Tabi sadece Naruto değil Bleach, One Peace, Helsing bunların yeri benim için apayrı. Neyse final bölümünü hakkında vs gibi  Naruto hakkında yazılara uzunca bir süre hazır değilim açıkcası hee ancak yeni haberlere de kulak tıkayamıyoruz.

Yapımcıların Naruto gibi para kazandıran bir değerin peşini bırakacağını düşünmüyordum açıkcası. Mangadan sonra sırasıyla The Last: Naruto the movie, Boruto: Naruto the Movie filmleri ile Naruto’nun Hokagelik dönemlerini anlatan 10 ciltlik manga Naruto Gaiden : Seventh Hokage mini mangası geldi.

Tam biz bitti felan derken Narutonun oğlunu anlatan anime serisinin geleceğini duyduk. Boruto’nun mangası, babasının hikayesinin yayımlandığı Weekly Shonen Jump’ta devam etmekte zaten. Ancak aldığımız duyuma göre Koshimoto’nun editörlüğünü yapacağı yeni Boruto animesinin gelmesi an meselesi..

Caner Babataş

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir